Spoštovani starši!

Vstopili smo v novo koledarsko leto, ki smo ga vsi pričakovali. Pričakovali smo, da se Vaši otroci, naši učenci vrnejo v šole. Pričakovanja pa so ostala neuresničena. Žal se epidemiološka slika ne izboljšuje in pouk bo vsaj do 18. 1. 2021 potekal na daljavo. Rad bi Vam povedal več spodbudnih besed, vendar je čas, ki ga živimo zelo nepredvidljiv.

Hvala vsem staršem in  ostalim, ki ste doma v oporo svojim otrokom, našim učencem. Vsi strokovni delavci so hvaležni vsem, ki se trudite in pomagate pri pouku na daljavo. Zavedamo se dejstva, da ste zaposleni, da imate službe, da imate delo in kljub temu si še vedno vzamete čas, da z otroki pregledate naloge, jim pomagate, jim nudite pomoč in ste potrpežljivi.

Naša zahvala gre Vam, spoštovani starši.  Zavedamo se dejstva, da bi brez vaše pomoči, brez vaše dobre volje in motivacije delo na daljavo potekalo bistveno težje. Verjamem in vem, da bomo s skupnimi močmi zmogli. Hvala Vam.

Lepo Vas pozdravljam in ostanite zdravi.

Ravnatelj:

Andrej Lenartič, prof.