google-site-verification: googledc68920579b21f39.html

Urnik

1. RAZRED
URA / DAN PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
PREDURA ID – ples ID – znam več
 1. SLJ MAT SLJ MAT TJA
 2. SLJ SLJ MAT SLJ SLJ
 3. SPO ŠPO ŠPO SPO MAT
 4. LUM TJA GUM ŠPO GUM
 5. LUM SPO DOD/DOP ID – pevski zbor DŠP

2. RAZRED

URA / DAN PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
PREDURA ID – ples ID – znam več
 1. SLJ SLJ SLJ MAT SLJ
 2. SLJ SLJ MAT TJA MAT
 3. TJA ŠPO ŠPO SLJ SPO
 4. LUM MAT SPO ŠPO GUM
5. LUM SPO GUM DOD/DOP ID – pevski zbor
 6. DŠP

3. RAZRED

URA / DAN PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
PREDURA ID – ples ID – likovni ID – pevski zbor ID – pevski zbor
ID – znam več ID – znam več
 1. MAT ŠPO SLJ ŠPO SLJ
 2. ŠPO SLJ MAT SLJ SLJ
 3. SLJ SLJ SPO MAT TJA
 4. SPO MAT TJA LUM MAT
 5. SPO DŠP LUM GUM
 6. GUM DOP/DOD

4. RAZRED

URA / DAN PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
PREDURA ID – gledališki ID – vesela šola ID – likovni ID – pevski zbor ID – pevski zbor
DOD/DOP
 1. SLJ MAT TJA MAT DRU
 2. TJA SLJ ŠPO NIT MAT
 3. MAT NIT MAT ŠPO SLJ
 4. ŠPO NIT DRU LUM SLJ
 5. GUM DŠP SLJ LUM GUM*/OSK*
 6. in TEH in UME
 7. in UME

5. RAZRED

URA / DAN PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
PREDURA ID – gledališki DOP/DOD ID – likovni ID – pevski zbor ID – pevski zbor
ID – nogomet ID- VŠ/čebelarski ID – košarka ID – odbojka
ID – ples
 1. MAT MAT SLJ (mus) SLJ TJA
 2. NIT SLJ (mus) LUM TJA MAT
 3. ŠPO DRU LUM MAT (mus) ŠPO
 4. SLJ DŠP DRU NIT DRU
 5. SLJ TJA (mus) NIT ŠPO GUM*/OSK*
 6. GUM GOS in ŠPO in LUM
 7. ID – šah in LUM

6. RAZRED

URA/DAN PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
PREDURA DOP TJA ID – vesela šola DOD/DOP SLJ ID – odbojka DOD/DOP MAT
ID – nogomet ID – košarka
 1. ŠPO TJA TIT SLJ SLJ
 2. MAT GUM TIT SLJ ŠPO
 3. TJA MAT TJA LUM MAT
 4. GEO NAR ŠPO GEO NAR
 5. SLJ GOS SLJ MAT TJA
 6. in TEH*/ OSK* GOS in ŠPO DŠP
 7. in TEH* ID – pevski zbor

7. RAZRED

URA/DAN PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
PREDURA DOP TJA DOP SLJ ID – odbojka DOD/DOP MAT
ID – nogomet ID – vesela šola ID – vesela šola
ID – košarka
 1. GEO SLJ ZGO GEO ZGO
2. NAR TJA TJA ŠPO TJA1 / SLJ2
 3. SLJ GUM NAR SLJ TJA2 / SLJ1
 4. MAT DKE NAR MAT1 / MAT2 TIT* / LUM*
 5. ŠPO MAT MAT TJA TIT* / LUM*
 6. TJN ID – pevski zbor i TVZ* / OSK* TJN i LS / i ŠZZ
 7. DŠP ID – pevski zbor i TVZ*

8. RAZRED

URA/DAN PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
PREDURA DOP TJA DOD KEM DOP SLJ ID – odbojka DOD/DOP MAT
ID – nogomet ID – vesela šola ID – vesela šola
ID – košarka
 1. TJA GEO ŠPO TJA TIT*/LUM*
 2. DKE GEO ZGO MAT TIT*/LUM*
 3. MAT TJA SLJ ZGO GEO
 4. SLJ MAT MAT KEM ŠPO
 5. FIZ GUM KEM FIZ SLJ
 6. i ROM*/i ŠZS* ID – pevski zbor in NEM SLJ in NEM
 7. i ROM*/i ŠZS* ID – pevski zbor OSK DŠP

9. RAZRED

URA/DAN PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
PREDURA DOP TJA DOD KEM DOP SLJ ID – odbojka DOD/DOP MAT
ID – nogomet ID – vesela šola ID – vesela šola
ID – košarka
 1. KEM GUM KEM FIZ ŠPO
 2. SLJ ŠPO SLJ GEO BIO
 3. GEO BIO ZGO MAT LUM
 4. MAT FIZ TJA TJA SLJ
 5. TJA MAT MAT SLJ ZGO
 6. i MME*/i IŠP* in NEM OSK* in NEM
 7. i MME*/i IŠP* DŠP