google-site-verification: googledc68920579b21f39.html

Delavci šole

učitelj  razred predmeti e-mail
Lidija Sotler 1. r. vsi lidija.sotler@os-podbocje.si
Suzana M. Pavlovič 2. r. vsi suzana.mlakar@os-podbocje.si
Renata Jurečič 3. r. vsi renata.jurecic@os-podbocje.si
Špela Bubnjić 4. r. slj, mat, nar, dru,  gum, gos 5. r. spelca.bubnjic@os-podbocje.si
Janja Uhernik 5. r. slj, mat, nit, gum, tja janja.uhernik@os-podbocje.si
Anuša Ajster sočasnost v 1. r., RaP anusa.ajster@os-podbocje.si
Jelka Škrabl RaP jelka.skrabl@os-podbocje.si
AnitaSlak RaP, NIP – nem anita.slak@os-podbocje.si
Martina Bobič 6. r. mat, tit, i – tehnika martina.bobic@os-podbocje.si
Barbara Knez 7. r. mat, fiz barbara.knez@os-podbocje.si
Jasmina Sanković 8. r. tja jasmina.sankovic@os-podbocje.si
Štefka Bevc 9. r. bio, kem, nar, gos, i – sodobna priprava h. stefka.bevc@os-podbocje.si
Marjeta Š. Rozman špo, i – šport marjeta.skrbina@os-podbocje.si
Suzana Čuš geo, zgo, dke, dru 5, i – turistična v., rač. suzana.cus@os-podbocje.si
Janja Rostohar slj janja.rostohar@os-podbocje.si
Branko Strgar špo, i – šport branko.strgar@os-podbocje.si
Damjana S. Štrovs lum, i – likovno snovanje, i – tehnika damjana.stopar@os-podbocje.si
Mojca Jevšnik gum jevsnik.mojca@gmail.com
Tanja Beber i – nemščina b.tanja@gmail.com
Andrej Levičar org. računalništva